Tuesday, Nov 19th

Last update10:09:54 AM GMT

Informacije

e-mail škole:   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript                                                   .

bibliotekar:    Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Gradačačka 39

71000 Sarajevo


Sekretar: 033-715-660

Direktor: 033-715-661

Pedagog: 033-715-662

Biblioteka: 033-407-663

Portirnica: 033-407-665

Produženi boravak: 033-407-666

fax.033 / 641 - 287                                                                


RASPORED KONSULTACIJA SA NASTAVNICIMA U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI

PREDMETNA NASTAVA

IME I PREZIME NASTAVNIKA

DAN

VRIJEME

NADA GLIŠIĆ

srijeda

4.ČAS, 10:45

ELDINA BRULIĆ-SORGUČ

ponedjeljak

3.ČAS, 09:55

MIRELA ČORBO-OKERIĆ

petak

      2.ČAS, 08:50

AIDA SIVIĆ-BABIĆ

ponedjeljak

       4. ČAS, 10:45

VEDAD HINDIJA

srijeda

  5. ČAS, 11:35

LEJLA MASLO

ponedjeljak

       3. ČAS, 9:55

NADA SOKOLOVIĆ

srijeda

       4.ČAS, 11:35

AMNA MUSLIĆ

srijeda

13:20-14:20

DŽEJRAN HAJDARPAŠIĆ

utorak

4.ČAS, 10:45

ANITA SUŠA

četvrtak

3.ČAS, 09:55

MARIJANA BAGARA

petak

       3.ČAS, 09:55

EDIN ĐEDOVIĆ

srijeda

      7.ČAS, 13:10

MAHIR ZOLOTA

srijeda

5.ČAS, 11:35

AMIR CERO

petak

       3.ČAS, 9:55

AMELA MAHMUTOVIĆ

četvrtak

        4.ČAS, 10:45

SANELA KADIĆ

ponedjeljak

3.ČAS, 09:55

ŠEMSA ĆUPRIJA

petak

4.ČAS, 10:45

HAMZA ALKOVIĆ

četvrtak

14:00

ŽELJKO ALEKSIĆ

petak

3.ČAS, 09:55

DARIA OSMANBEGOVIĆ

ponedjeljak

4.ČAS, 10:45



RAZREDNA NASTAVA

IME I PREZIME NASTAVNIKA

DAN

VRIJEME

ANESA OMANOVIĆ

UTORAK

I i II SMJENA

11:30-12:20

LEJLA GORO

PONEDJELJAK

UTORAK

I SM.: 09:55-10:40

II SM.: 11:30-12:20

MELIHA HADŽIALIJAGIĆ

PONEDJELJAK

I SM.: 08:50-09:35

II SM.: 13:15-14:00

AMINA JABUČAR

UTORAK

16:00

 

DŽENITA OSMANBEGOVIĆ

SRIJEDA

I SM.: 08:45-09:30

II SM.: 13:15-14:00

ALMIRA HOMARAC

SRIJEDA

I SM.: 09:55-10:40

II SM.: 14:20-15:05

EDINA AHMETHODŽIĆ

ČETVRTAK

I SM.: 08:50-09:35

II SM.: 14:20-15:05

ELBINA BAHTIJAREVIĆ

ČETVRTAK

I SM.: 10:00-10:45

II SM.: 13:15-14:00

NAMIR BAŠIĆ

UTORAK

I SM.: 08:50-09:35

II SM: 13:15-14:00


Nastava u prvoj smjeni počinje u 8:00 sati, a u drugoj u 12:20 sati. 

Nastava u našoj školi se odvija u dvije smjene.

Raspored časova za školsku 2019/2020. godinu za sva odjeljenja 

Odluka o usvajanju okvirnog kalendara pisanih provjera znanja za drugo polugodište. 

 Kutija povjerenja



 RASPORED ZVONJENJA  

ČAS

I SMJENA

II SMJENA

 

1. ČAS

 

08,00-08,45

 

12,25-13,10

 

2.ČAS

 

08,50-09,35

 

13,15-14,00

 

3.ČAS

 

09,55-10,40

 

14,20-15,05

 

4.ČAS

 

10,45-11,30

 

15,10-15,55

 

5.ČAS

 

11,35-12,20

 

16,00-16,45

 

6.ČAS

 

12,25-13,10

 

16,50-17,35

RASPORED SMJENA

I Smjena :

  III-1, III-2, IV-1, IV-2, V-2, VI-IX

II Smjena:

 I-1, I-2, II-1, II-2, V-1

You are here